Connect with us

İş & Ekonomi

Hormonlu Büyüme Yılları Atilla Yeşilada

Published

on

Hormonlu Büyüme Yılları Atilla Yeşilada

Atilla Yeşilada, kitabında Türkiye’nin büyüme eksenli ekonomik göstergelerinin ve diğer göstergelerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını, dünya ekonomisinin gelecekteki konumu, Türkiye ekonomisinin gelecekteki konumunu, kendine has üslubu ile anlatmaktadır.

Hormonlu Büyüme Yılları, kitabında her ne kadar ekonominin doğası gereği teknik kelimelere yer verilse de ufak araştırmalar ile genel olarak anlayabileceğimiz şekilde ve işin içine mizah katılarak anlatılmıştır.

kitabı ekonomi ile arası olan ya da olmayan herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum. Atilla Yeşilada’yı başarılı kılan öngörülerinin eninde sonunda tutmasıdır.

Kitap Arka Kapak Bilgisi

Yaptığı paylaşımla gülmekten gözümden yaş getirmiş şamata ekonomist.

Feci makara bi ekonomist. Her an trolleyecekmiş gibi bir tipi var. Seviliyorsunuz Atilla Bey.

Favori ekonomistim. Çok zor konuları basit bir şekilde açıklaması ile kendini sevdirmiştir. Ekonominin net bir resmini görmenizi sağlıyor.

Son beş krizin onunu bilen finansçı. her zaman batıyoruz der dediklerinin tersini yaparsanız kazanırsınız.

Çok teknik yazıyorsunuz bizim anlayacağımız dilden anlatın diyen kişiye sıçtık babo diye cevap yazan tivitır kullanıcısı…

Türkiye sınırları içinde çok az sayıdaki lafını eğip bükmeden söyleyen cesur analistten biri ayrıca keyifli üslubu da bonusu.

Bugün felaket tellallığında çığır atlayan, maalesef söyledikleri yanlış diyemediğimiz ekonomi yazarı: zor sorular soran ekonomist. şu çok hoşuma gitti: ama önce büyüme rakamlarına niye inanmadığımı açıklayayım. yahu, büyüme tüketim ağırlıklı, o zaman bütçede dahilde tüketimden alınan kdv ve ötv’nin patlaması lazım, değil mi? nerede?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Kitaplar

Copyright © 2018 KitapNews.com - Yeni Çıkan Kitaplar, Çok Satan Kitaplar Hakkında Bilgiler.