Connect with us

Kişisel Gelişim

Mutlu Olma Sanatı: Bertrand Russell

Published

on

mutlu-olma-sanati-kitap

Mutlu Olma Sanatı kişisel gelişim kitaplarından çok daha fazlası bence. Yazarla karşılıklı oturmuş kahve içerken sohbet ediyor hissi uyandırıyor. O anlatıyor siz not alıyorsunuz. Bildiğiniz tüm mutlu olma yollarını unutun. Zira bu kitap size çok fazla öğreti katacak. Mutlu okumalar.

Yazar: Bertrand Russell

Yayın Evi: Say Yayınları

Mutlu Olma Sanatı Bertrand Russell’ın iyi bir yaşam sürmek isteyenlere sunduğu bir reçetedir. Kişisel Gelişim kitaplarının vermeyi vaat ettiği ama veremediği mutluluk sırlarını açıklar.

Russell’a göre mutluluk birtakım insanların bizim elimizden alabileceği temel insan haklarından biri değildir. Kişi mutluluğa başkalarını suçlayarak değil, belirlediği hedeflere erişmek için mücadele ederek ve bu mücadele sırasında eğlenerek ulaşır. Üstelik kişi bu mücadeleyi iç dünyasına değil, sosyal yaşamına dönerek vermelidir. Deyim yerindeyse, Mutlu Olma Sanatı, kişisel gelişim vaat eden bir popüler felsefe kitabıdır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel Gelişim

Baştan Çıkarma Sanatı: Robert Greene, Joost Elffers

Published

on

By

bastan-cikarma

İktidar isimli kitabı ile çok satanlar listelerinde aylarca kalmayı başaran Robert Greene Baştan Çıkarma Sanatı kitabı ile de çok okunanlar listelerinde kalmayı başarmıştır.

Yazarlar: Robert Greene, Joost Elffers

Yayın Evi: Altın Kitaplar

Dünya Bestseller Listelerinde Aylarca 1 Numarada Kalmış “İktidar” Kitabı Yazarından

Herkesin en büyüz zaafı olan arzu ve zevki manipüle ederek isteklerinizi elde edin.

Baştan çıkarma gücü en etkili, en şaşırtıcı ve en hoş şeklidir. John F. Kennedy’nin kitleleri kendinen hayran bırakması, Cleopatra’nın Antonius’u avucunun içine alması bunun en güzel kanıtıdır.

“Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası: İktidar” adlı kitabın yazarı şimdi de tarih boyunca baştan çıkarma sanatında ustalaşan karakterlerin başarıları ve başarısızlıklarını da konu alan, yepyeni bir kitapla karşımızda. Robert Greene aşk oyunlarıyla göz boyamayla, direnişi kırarak karşısındakini tamamen avucunun içine alabilmenin 24 kuralını gözler önüne seriyor.

Baştan Çıkarma Sanatı tarihin en büyük silahlarından biri olan sonsuz güce sahip olabilme şeklinin en güzel örneğidir.

Continue Reading

Popüler Kitaplar

Copyright © 2018 KitapNews.com - Yeni Çıkan Kitaplar, Çok Satan Kitaplar Hakkında Bilgiler.