Connect with us

Edebiyat

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kolektif

Published

on

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kolektif

Sevgilinizi bir hayli şımartacak ve hakkındaki düşüncelerinizi en güzel bir şekilde ona ifade edeceğiniz Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabı artık karşınızda. Sevgilinizin en sevdiğiniz yönlerini el yazınızla ölümsüz kılmak ve ona bir ömür saklayacağı özel bir defter hediye etmeye ne dersiniz?

Bir kitap dolusu mutluluğu bu kitapla sevdiğinize hediye edebilirsiniz. İçerisinde birbirinden romantik resimler eşliğinde düşüncelerinizi kaleme alabileceğiniz Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabı kaçırılmayacak bir fırsat.

Sevgilinize En Etkileyici Sürpriz

Aşkınızın kitabını yazmak istemez misiniz? Çeşitli sevimli illustrasyonlar ve romantik figürlerle süslenmiş olan ve 96 sayfadan oluşan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabı ile sevdiğiniz kişiye unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kitabın içerisindeki boşlukları sevdiğiniz kişinin özelliklerini ve en çılgın bulduğunuz yönlerini yazabileceğiniz kitap sevdiğinize en orijinal hediye olacaktır. İster yıl dönümü ister sevgililer günü hediyesi olarak kendi el yazınızla içeriğini doldura bileceğiniz kitabı armağan edebilirsiniz.

Sevgilinizin En Sevdiğiniz Yönlerini Yazın

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabı bir bakıma sevgilinizi yeniden keşfetme öyküsüdür. Tabi unutmamak gerekir ki bu özel kitabın yazarı ve hazırlayanı sadece siz olacaksınız.

Bu sıra dışı kitabı doldururken aşkınızın daha önce aklınıza hiç gelmeyen farklı özelliklerini de farklı açıdan öğrenmiş olacaksınız. Çünkü bu harika kitap tam da sorulması gereken sorular ve sevimli resimlerle doludur.

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabının Hazırlanması

Sevgilinize duygularınızı anlatan özel bir kitap yazın! Sevdiğiniz kişiyi düşünmeye başladığınızda aklınıza en çok hangi sevdiğiniz yönleri geliyor?

İçinizin yağlarını eriten güzel sesiyle zeki konuşması mı ya da aklınızdan hiç çıkaramadığınız güzel bakışları mı? Belki de siz sevdiğinizin gözlerine tav oldunuz.

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabı bu ve buna benzer sorular ile sizi aşkınıza doğru yol alan bir iç yolculuğa çıkaracaktır. Kitap içerisinde karşılaşacağınız sorulardan bazıları ise şöyledir;

  • Sevdiğiniz kişi hayatınıza girdiğinde iç dünyanızda neler değişti?
  • En çok hangi yaptığı şeye gülümsediniz?
  • Hangi konuda cesaretli oluşu sizi etkiledi?
  • Gözleriniz kapalı hangi özelliğine güvendiniz?
  • Sizi anlatan en güzel şarkının hangisi olduğunu düşündünüz mü?
  • Sevgilinizin hangi düşüncelerini daha çok beğeniyorsunuz?
  • Onunla birlikte vakit geçirdiğinizde sizi heyecanlandıran ne?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi onlarca soruya cevap vererek Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler kitabını hazırlayabilirsiniz. İçerisindeki boş çizgili alanları kendi el yazınızla yazacağınız düşünceleriniz, sevgiliniz için bir hayli anlamlı olacak.

İçeriğini ister eğlenceli, ister esprili, isterseniz de romantik bir dille kaleme alabileceğiniz bu özel kitapla, sevdiğiniz yüzünde güzel bir tebessüm oluşturacağınızdan eminiz. Sevgilinizin defalarca okumak isteyeceği ve her sayfasında size olan aşkının yeniden alevleneceği bu kitapla güzel bir sürprize ne dersiniz?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edebiyat

Kendine Hoş Geldin

Published

on

By

kendine hoş geldin kitap inceleme

Yazar Miraç Çağrı Aktaş Türkiye’deki genç okurların dikkatini çekmeyi başarmış bir isim. Kitaplarından alınan sözler ile sosyal medyada en çok takip edilen yazarlardan birisi. Bu kitabında da daha öncekilerde yer alan Miraç adlı karakteri başrollerde. Miraç zamanında çok kişinin canını yakmış ama aynı zamanda kendisi de çok sevmiş olan bir karakter. Bu kitabında biraz daha büyümüş olan Zümra artık evlidir. Üstelik bir de oğlu var.

Kendini Üzmek Konusu

Yazarın en önemli vurgularından birisi bu hayatta insanın en çok kendisini üzmesidir. Kendimizi üzmek konusunda çok başarılıyız ve bunu bizim kadar kimse yapamaz. Bir insanı sevmek ve kendinizi üzüp perişan etmek arasındaki bağlantı da yazarın kafasını meşgul eden konulardan arasındadır. Kimseyi üzmeden nasıl severiz? Aslında sevmek beraberinde üzülmeyi ve üzmeyi getirmek zorunda mıdır? Yazar bu soruları düşünürken Zümra üzerinden yeni bir hikâye kurmuş.

Kendinize Değer Vermek

kendine hoş geldin kitabı

Kendine Hoş Geldin kitabının asıl konularından birisi de kendinize değer vermektir. İnsan kötü anlarında tek başına ayakta kalmayı başarabilse de geriye dönüp baktığında niyeyse başarılarından çok başarısızlıkları gelir aklına. İşte yazar bu noktada insanın durup düşünüp kendi değerini fark etmesi gerektiğini hissettiriyor. Özellikle de yetişkinliğe yaklaşmış olan genç okurların kendini bulabildiği yazar bazı noktalarda onların kendini tanıması için fırsat sunuyor olabilir. Bazı cümlelerinde kendinizi bulabildiğinizi hissedeceğiniz bu roman da çok satanlar arasında yer alıyor.

Continue Reading

Edebiyat

Dönüşüm Franz Kafka

Published

on

By

dönüşüm kitabı kafka

Dönüşüm Kafka’nın en ilginç eserlerinden biri. Düşünsenize bir sabah hamam böceği olarak uyanıyorsunuz. Oldukça fantastik öyle değil mi? Yazarın dönüşüm kitabı anlatım sanatının en üst seviyelere çıktığı eserlerinden biridir. Kitap burjuva ailelerin iğrenç ötesi yaşantılarını detaylarına kadar işlemektedir. Toplumsal bir mesaj olarak da nitelendirilebilen eser birey tregedyasını detaylarına kadar işler. Dönüşüm ilk olarak 1975 senesinde yayımlanmıştır. Kafka’nın en uzun eseridir.

Dönüşüm Kitap Tanıtım Metni

İlk kez 1915’te “Die Weissen Blaetter” adlı aylık dergide yayımlanan Dönüşüm, Kafka’nın en uzun ve en tanınmış öyküsüdür ve yayımlanmasının üzerinden nerdeyse bir asır geçmesine rağmen hâlâ tüm dünyada en çok okunan kitaplar arasındadır.

17 Ekim 1912’de Felice Bauer’e gönderdiği mektupta Kafka Amerika romanı üzerinde çalıştığını, ilerleyemediğini görünce sıkıldığını ve yataktan kalkamaz hale geldiğini, bu nedenle bir öykü yazarak ara vermek istediğini yazar. Dönüşüm işte böyle ortaya çıkar.

Kumaş pazarlamacısı olan Gregor Samsa’nın uykusundan kocaman bir böceğe dönüşerek uyanmasıyla başlayan Dönüşüm, giderek gerçeklikle kurmacanın sınırlarını zorlayan müthiş bir anlatıma dönüşür.

“Paltom bile ağır gelirken, Nasıl taşırım Koskoca dünyayı Sırtımda?”

Continue Reading

Edebiyat

Günler Akıp Giderken İpek Ongun

Published

on

By

Günler Akıp Giderken İpek Ongun

Fazlası ile güzel ve sürükleyici bir kitaptı. Anlatım dili diğer kitaplar gibi sıkılmadan okumanıza yardımcı olacak. Günler Akıp Giderken serisini bitirmeden kitabın sonunu getirmek istemeyeceksiniz.

Yazar İpek Ongun, bir genç kızın gizli defteri serisinde Serra’nın dolu dolu geçirdiği ayları konu almış ve tek bir olay üzerinde değil pek çok olaya yer vermiş.

Bu nedenle daha hızlı,bir tempo, daha fazla sayfa ve elbette çok eğlenceli bir kitap haline gelmiş. Okurken keyif alacağınız bu harika seriyi sevdiklerinize de hediye ederek onların da keyifli bir okuma serüvenine katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Günler Akıp Giderken Kitap Tanıtım Metni

Baharlar, kar taneleri ve güneş ışınları! O ışınlar çiçeklere ve kar tanelerine vuruyor, şimdi ışıltılar oluşturuyordu.

İşte böylesi bir doğa görüntüsü içinde dedemle konuştum, anlattım, tüm duygularımı paylaştım onunla. Unutulmaz bir zaman dilimiydi benim için.

işte böyle. Ve sonra… Arkadaşlar. Gırgır, şamata. Bu da hayatın başka bir yüzü. Sabah dedemle geçmişte ve bambaşka düşünceleri yaşamış,öğleden sonraysa arkadaşlarla gelecek üstüne, bizden sonraki kuşak üstüne, çocuklarımız üstüne eğlenceli konuşmalar yapmış, gülmüş, eğlenmiştik.

Ölüm ve doğum. Geçmiş ve gelecek. tıpkı kar taneleri ve baharlar gibi… Hayatımızı oluşturan değişik renkler. Bitmedi!

Bir de ofiste yaşananlar var. Dedim ya, süperstar gibiyim, diye. Dün sabah ofise geldiğimde ne göreyim! Masam çiçekler içinde.

Ve bir not, “Tanrının verdiği en güzel hediye. Tadını çıkar.” Ve altında tüm çalışanların imzaları. Kutlamalar, iyi dilekler.

Çok, çok hoştu. İşte sayende yaşananlar, sevgili bebiş. İstersen artık bize “iyi geceler yedi cüceler” diyelim ve uyuyalım. Ne dersin?…

Continue Reading

Popüler Kitaplar

Copyright © 2018 KitapNews.com - Yeni Çıkan Kitaplar, Çok Satan Kitaplar Hakkında Bilgiler.